EWHL / OB I

OB1: újabb gyönyörű győzelem az FTC ellen

A tegnap napon az OB1-ben a lányok ismét az FTC csapatával találkoztak hazai pályán. Egy nagyon szép mérkőzést láthattunk, ahol ismét nem kímélték az ellenfél hálóját a lányok, és bombázták a gólokkal őket. A végeredmény 20-0 lett a KMH javára.  Az első harmadban nagyon erősen kezdtek a lányok, és a harmad végéig meg sem álltak. … OB1: újabb gyönyörű győzelem az FTC ellen folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt | Leave a comment

Az FTC látogat hozzánk holnap az OB1-ben

A holnapi napon a Fradi csapata jön hozzánk az OB1 következő fordulójában. A legutóbbi mérkőzés körülbelül egy hónappal ezelőtt zajlott, amikor a lányok mentek a Fradihoz. Akkor nagyon szép, 0-17-es győzelmet arattunk, egy nagyon látványos mérkőzés keretein belül. A holnapi napon is hasonlóan jó mérkőzésre számítunk. A lányok is nagyon készülnek már, így remélhetőleg annyi … Az FTC látogat hozzánk holnap az OB1-ben folytatása

EWHL: KMH-Lakers 6-0

A hétvégén a lányok ismét az EWHL-ben léptek jégre. Ellenfélként a Lakers csapatát fogadták hazai pályán. Nagyon szép mérkőzést láthattunk, a lányok nagyon odatették magukat, nem véletlen ez a kimagasló eredmény és a gól nélküli győzelem. Az első harmadban már a legelején nagyon beindultak a lányok. Nagyon szép összjátékot és csapatmunkát mutattak. Ezáltal az első … EWHL: KMH-Lakers 6-0 folytatása

Zsinórban a harmadik győzelem a rivális ellen

Tegnapi napon a lányok ismét a MAC Budapest Marilyn csapatát fogadták hazai pályán, és ismét bravúros teljesítményt nyújtottak. Egy héten lefolyása alatt harmadszor találkozott a két csapat. Mint ahogy azt  korábban írtuk ezek a találkozók különlegesek, hiszen a lányok többsége korábban együtt játszott a válogatottban, így egyáltalán nem idegenek egymásnak.  Tegnap is nagyon szép mérkőzést … Zsinórban a harmadik győzelem a rivális ellen folytatása

EWHL Supercup-on is legyőztük a MAC-ot

A szombati napon újból a MAC Marilyn csapatával találkoztak a lányok az EWHL Supercup újabb fordulója kapcsán. Szerencsére ez a mérkőzés is hasonlóan jól sikerült, mint a szerdai a Női OB1-es találkozó. Már a mérkőzés legelején sikerült megszereznünk a vezetést. A 3. percben Szamosfalvi Petra védhetetlen góljával került fel az eredményjelzőre az 1-0-s eredmény. A … EWHL Supercup-on is legyőztük a MAC-ot folytatása

Ismét a MAC Marilynt fogadjuk a Női OB1-ben

A holnapi napon ismét a MAC Marilyn csapatával játszanak a lányok a Női OB1-es bajnokságban.  Nem is olyan régen, pontosan egy héttel ezelőtt találkozott a két csapat ugyan ebben a felállásban, az OB1 korábbi fordulójában. Annak a mérkőzésnek a végeredménye KMH-MAC 5-0. A szombati napon szintén a két csapat játszott, csak akkor az EWHL Szuperkupa … Ismét a MAC Marilynt fogadjuk a Női OB1-ben folytatása

Bravúros győzelem a MAC Marilyn ellen

A tegnapi napon a budapesti riválisunkat fogadtunk itthon a Tüskecsarnokban. A MAC Budapest Marilyn csapatával játszottunk, ami több szempontból is különleges volt. A válogatott keret nagy része ebből a két csapatból szokott kikerülni, így különösen ismerős arcokkal álltak szemben a jégen. Ez egy igazi  presztízsharc volt, amit  nagyon szép játékkal sikerült megnyernie a lányoknak. Az … Bravúros győzelem a MAC Marilyn ellen folytatása

Női OB1 mérkőzés holnap a Tüskecsarnokban

Szeptember 18-án játszotta a KMH női csapata az első OB1 mérkőzését. Az FTC-Telekom pályáján léptek jégre a lányok, ahol elsöprő győzelmet arattak. A mérkőzés jegyzőkönyvét az alábbi linken tekinthetitek meg: https://www.jegkorongszovetseg.hu/event/game/51914 A lányok azóta lejátszottak négy EWHL Szuperkupa mérkőzést. Mind a négy mérkőzésen nyertek, a Memmingen, a Planegg, az Ingolstadt és a Bécs csapata felett … Női OB1 mérkőzés holnap a Tüskecsarnokban folytatása

EWHL SUPERCUP ELSŐ HAZAI MÉRKŐZÉS

Vasárnap játssza a szezon első hazai mérkőzését EWHL csapatunk az EWHL Supercup tornasorozatban. A múlt héten a lányok már jégre léptek a Memmingen és az Ingolstadt otthonában, ahol mindkét mérkőzést megnyerték! Idézzük fel a szép eredményeket, itt olvashatjátok az online jegyzőkönyveket: Memmingen – KMH: 1-3 http://www.eishockey.at/de/s/livescores/?gameId=ea71eca4-e514-463b-b424-c0be8786b923&divisionId=ewhl-sc&season=2016 Ingolstadt- KMH: 2-3 OT http://www.eishockey.at/de/s/livescores/?gameId=f1c16073-ea40-4c4b-bb83-50fad4dd3330&divisionId=ewhl-sc&season=2016   Azóta a csapat … EWHL SUPERCUP ELSŐ HAZAI MÉRKŐZÉS folytatása

FTC-Telekom elleni mérkőzés összefoglaló

Szerdán, Szeptember 18-án játszottak lányaink az FTC-Telekom csapata ellen idegenbeli mérkőzést. Nagyon szép mérkőzés volt, a lányok ellentmondást nem tűrően lőtték a gólokat a hálóba. Már az első harmadot nagyon erősen kezdték, 5 gólos előnnyel mentek el szünetre. A gólszerzők: perc: Jókai Szilágyi Kinga perc: Dabasi Réka és 15. perc: Huszák Alexandra perc: Lowy Kaitlin … FTC-Telekom elleni mérkőzés összefoglaló folytatása