ERSTE

Hokiklub Budapest – Ute 6:9 – összefoglaló

A tegnapi nap folyamán játszották fiaink utolsó középszakaszi mérkőzésüket hazai pályán az UTE csapata ellen. A meccs első harmadában már 4 találat is született, ebből hármat az UTE szerzett. (02:00 Di Diomete Devin Robert, 12:49 Ainsworth Kelin, 18:39 Reed Harrison) Az első hazai gólt Pihlqvist Kritoffer (assist: Reiter Attila) szerezte a 19. percben. A második … Hokiklub Budapest – Ute 6:9 – összefoglaló folytatása

Posted in ERSTE, Hírek, Kiemelt | Leave a comment

Hokiklub Budapest-Gyergyói HK 1:2 – összefoglaló

Tegnapi napon a fiók a Gyergyói Hoki Klub csapatával játszottak mérkőzést a Tüskecsarnokban. Egy nagyon izgalmas mérkőzést láthattunk, ahol végül csak a hosszabbításban sikerült eldönteni a végeredményt. A mérkőzés nagyon jól kezdődött a számunkra. A 3. percben sikerült megszereznünk a a vezetést Petres Magor Tivadar (assist: Szappanos Dávid, Lévai Máté) góljából.  A második játékrészt sajnos … Hokiklub Budapest-Gyergyói HK 1:2 – összefoglaló folytatása

A Fehérvári Titánokat fogadjuk

A holnapi napon a srácok a Fehérvári Titánok csapatával mérkőzik meg a Tüskecsarnokban. Sokadik találkozásra is izgalmas mérkőzés ez, hiszen a szezon tapasztalatai azt mutatják, a végeredmény abszolút meglepetés minden laklommal, és soha sem az, amire számítanánk. A srácoknak ha ezt sikerül megnyerniük még lesz esélyük a rájátszásba kerülni, így pedig minden biztató és szurkoló … A Fehérvári Titánokat fogadjuk folytatása

Gyergyói HK-HKBP 5:2 – összefoglaló

Ahogy korábban írtunk róla, a fiúk buszra szálltak és Gyergyószentmiklósig meg sem álltak, ahol tegnap este le is játszották a mérkőzésüket a helyi csapat ellen. Az első harmadban két találat született. Az 5. percben Jereme Tendler szerezte meg a mérkőzés első gólját. A 19. percben pedig Andreas Valdix juttatta a hálóbba a korongot. A második … Gyergyói HK-HKBP 5:2 – összefoglaló folytatása

UTE-HKBP 6:0, Vasárnap irány Gyergyószentmiklós

A tegnapi napon a fiúk az Újpest csapatához látogattak. Az első harmadban még mindkét csapat nagyon erősen tartotta magát, így bár sok támadást láthattunk a kapuk előtt, egyik sem ért célba, egyiket sem tudták gólra váltani. A második harmadban már nem ez volt a helyzet. A 22. percben Vincze Péter szerezte a találkozó első gólját. … UTE-HKBP 6:0, Vasárnap irány Gyergyószentmiklós folytatása

Hokiklub Budapest-Schiller Vasas HC 2:4-összefoglaló

A tegnapi napon a srácok a Schiller-Vasas HC csapatát fogadták itthon az első hazai középszakasz meccs keretein belül. A meccs nagyon jól indult. Az első harmadban már a 2. percben sikerült megszereznünk a vezetést Kristoffer Pihlqvist (assist: Szűcs István, Michal Satek) góljával. Ez a kezdéa annyira jól sikerült,  hogy tartani tudtuk egészen a második hamarmad … Hokiklub Budapest-Schiller Vasas HC 2:4-összefoglaló folytatása

Bronzérmes az U12B Erdélyben

Ahogy korábban beszámoltunk, az U12-es csapataink a hétvégén útra keltek, és meg sem álltak egészen Erdélyig, ahol mindkét csapat egy nemzetközi torna részese lehetett. Az U12A egy Csíkkarcfalvai tornán indult el, az U12B pedig Gyergyószentmiklósra vette az irányt. Mindkét csapat nagyon ügyesen szerepelt, nagyon büszkék lehetünk rájuk. Az U12B csapat felállhatott a dobogó harmadik fokára. … Bronzérmes az U12B Erdélyben folytatása

Zsinórban 4 mérkőzést játszott Szűcs Pisti a MAC-nál

Úgy néz ki, a mi Szűcs Pistink hamarosan a MAC Tipsport Liga csapatának oszlopos tagja lesz. A tegnapi napon a Zvolen csapatával játszott a MAC csapata, ahova már negyedjére kapott meghívást Szűcs István. Más játékosok is kerültek már be egy-egy mérkőzés erejéig a csapatba és húzhatták magukra a MACis mezt, ám az, hogy ez valakinek … Zsinórban 4 mérkőzést játszott Szűcs Pisti a MAC-nál folytatása

A középszakasz első hazai meccse következik!

A holnapi napon a srácok hazai pályán is megkezdik a Középszakaszt az ERSTE Ligában. Az utóbbi időben mind hazai pályán, mind idegenben nagyon sokat találkozott a Schiller-Vasas HC csapatával, legtöbbször sikerrel véve az akadályt, így reméljük ezzel a holnapi napon sem lesz probléma. A középszakaszban a múlt héten egyszer már sikerült legyőzni Őket, gyertek, szurkoljatok … A középszakasz első hazai meccse következik! folytatása

Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest 4:2 – összefoglaló

Tegnap a srácok a középszakasz második mérkőzésén a Fehérvári Titánok csapatához látogattak. Az első harmad elején sikerült megszereznünk a vezetést. A 8. percben Mathew Berry-Lamontagna (assist: Lőczi Árpád, Fejes Nándor) szerezte meg a mérkőés első gólját. A hazaiak a 11. percben Paul Zion találatával egyenlítettek ki. A 16. percben Buzás Arnold szerezte meg a korongot … Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest 4:2 – összefoglaló folytatása