DEBL / U25

KMH Budapest- Neuberg Highlanders DEBL mérkőzés összefoglaló

A tegnapi napon játszott egymás ellen a KMH Budapest és a Neuberg Highlanders csapata a DEBL-ben. Nagyon szép, izgalmas mérkőzést láthattunk amiben mindkét csapatnak nagy kihívást jelentett a másik fél. A Neuberg korábban az EWHL-ben játszó csapat, akik idén itt próbáljáők ki magukat a DEBL-ben. Már az első harmadban nagy csatát láthattunk a két csapat … KMH Budapest- Neuberg Highlanders DEBL mérkőzés összefoglaló folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

KMH Budapest-DEC Devils Graz DEBL mérkőzés összefoglaló

A tegnapi napon a lányok a DEC Devils Graz csapatát fogadták hazai pályán a Tüskesátorban. Egy nehéz, kemény mérkőzést láthattunk, ahl mindkét csapat nagyon erősen küzdött, de végül a mieinknek sikerült megszereznie a 3-0-s győzelmet. Az első harmad egy erős összecsapás volt, ahol mindkét csapat ostromolta a másik kapuját. De mindkét oldalon a védelem nagyon … KMH Budapest-DEC Devils Graz DEBL mérkőzés összefoglaló folytatása

Két osztrák csapat a DEBL hétvégi ellenfele

A hétvégén DEBL csapatunk két mérkőzést is játszik, mind a kettőt hazai pályán. Ellenfeleink két osztrák csapat lesznek, a DEC Devils Graz és a KSV Neuberg Highlanders. Egyik  csapattal sem játszottunk még az idén, de izgalmas mérkőzésekre számíthatunk. Szombaton a DEC Devils Graz csapatával találkoztak a lányok. Időpont: 2019.10.19. Szombat Korongbedobás: 17:30 Helyszín: Tüskesátor Online … Két osztrák csapat a DEBL hétvégi ellenfele folytatása

DEBL KMH Budapest-MAC Marilyn összefoglaló cikk

A tegnapi napon lejátszották a lányok a következő DEBL fordulót. Nagyon ügyesek voltak, nagyon szép mérkőzést láthattunk. A kemény munka meghozta a gyümölcsét, és a KMH 6-1-es győzelmet aratott a MAC Marilyn csapatával szemben. A mérkőzést első góljára nem si kellett sokat várnunk, hiszen az 5. percben Matzler Regina góljával sikerült megszereznünk a vezetést Sloan … DEBL KMH Budapest-MAC Marilyn összefoglaló cikk folytatása

TF-esek a KMH mérkőzéseken

A Testnevelési Egyetem Facebook oldalán osztotta meg a mérkőzésünk eseményét a mai napon. Korábban már találkozhattatok BME-sekkel is Hokiklub mérkőzéseken. Ezt folytatva további egyetemeket is szeretnénk majd meginvitálni a mérkőzésekre, hogy a környéken lévő hallgatók részesei lehessenek a helyi csapat életének. Köszönjük Nekik, és minden TF-est és nem TF-est is szerettel látunk mind a mai, … TF-esek a KMH mérkőzéseken folytatása

Posted in ERSTE, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Holnap újabb DEBL forduló

Holnap a DEBL csapatnak is lehetősége adódik megmérkőzni a MAC Budapest Marilyn csapatával. A felnőtt csapat az elmúlt hétben mind az OB1-ben mind az EWHL-ben többször találkoztak a csapattal, és nagyon szép eredményeket értek el. Emiatt is készülnek nagyon a lányok a holnapra, hiszen a felnőtt csapat feltette a lécet. Reméljük, és szurkolunk, hogy hasonlóan … Holnap újabb DEBL forduló folytatása

DEBL szezonnyitó összefoglaló Flyers-KMH

A DEBL szezont nagyon szép mérkőzéssel sikerült megnyitniuk a lányoknak. Bécsben a Capitals Flyers csapata ellen léptünk pályára. Az első harmadban már nagyon belehúztak a lányok, nem sajnálták az ellenfél kapuját. A 4. percben született meg a mérkőzés első gólja Strobl Lara találatával (0-1). Nem sokat kellett várni a következő gólra, az 5. percben Molnár … DEBL szezonnyitó összefoglaló Flyers-KMH folytatása

Megkezdődik a DEBL szezon

A holnapi nappal számunkra is elkezdődik a szezon az osztrák női jégkorong bajnokságban, a DEBL-ben. A lányok az EWHL csapatunk utánpótlás csapata.  Első meccsünket idegen pályán fogjuk játszani. A lányok Bécsbe utaznak, ahol az EAC Junior Capitals “Flyers” csapata fogadja őket. Már nagyon készültek, hogy végre újra pályára lépjenek. A tavalyi szezont sikeresen, egy nagyon … Megkezdődik a DEBL szezon folytatása

Felkészülési meccset játszik Csehországban és Ausztriában a KMH EWHL csapata

Nem akármilyen hétvége elé néz a budapesti székhelyű KMH EWHL csapata. Szeptember 7-én szombaton Melnikben az U18-as cseh női jégkorong válogatottal mérkőznek meg a lányok, ezt követően vasárnap Kladno első osztályú Extra ligás csapatával játszanak. A hosszú hétvégét megelőzte egy hazai felkészülési mérkőzés, melyet a KMH női csapatai, a DEBL és az EWHL játszottak egymás … Felkészülési meccset játszik Csehországban és Ausztriában a KMH EWHL csapata folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Válogatottunk 2-0-ra legyőzte Svájc csapatát

Szombaton a Viastein női U25 Három Nemzet Torna záró mérkőzésén Svájc volt az ellenfelünk. A világ egyik legjobb válogatottját nagyszerű, összeszedett játékkal sikerült legyőznünk, a mérkőzés után Jókai Szilágyi Kingával készítettünk egy rövid interjút. Hokiklub Budapest: Hogyan sikerült az eddigi felkészülés a válogatott csapattal? Miben tudtok még fejlődni? Jókai Szilágyi Kinga: Jól telt a felkészülés, … Válogatottunk 2-0-ra legyőzte Svájc csapatát folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

• Szilágyi Levente, vezetőedző
    Levente a női csapatainknál edzősködik: az EWHL csapatunk másodedzője és a DEBL csapat vezetőedzője. Korábban többek között a Debrecen és a Miskolc Erste Liga csapataiban is játszott.