Folytatjuk hátvédeink bemutatását ( http://hkb.sport.hu/ujabb-hatved-igazolas-a-hokiklub-budapestnel/ ), a legifjabb igazolásunkkal. Szécsi Patrik már három éve a KMH utánpótlás játékosa, a 2018-2019-es szezonban lehetőséget kapott az Erste Ligában való szerepléshez, mint a csapat legfiatalabb játékosa. A következő 2019-2020-as szezonban is folytatjuk az együttműködést az ifjú, 19 éves tehetséggel. HKBP: Pár szót mondanál milyen volt ilyen fiatalon már az … Szécsi Patrik továbbra is Erste csapatunkban folytatása

Posted in ERSTE, Hírek, Kiemelt | Tagged , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Folytatjuk csapatunk hátvédjeinek bemutatását, a múlt héten igazolt Mathew LaMontagna-t követően, szintén újdonsült igazolásunkkal, Reiter Attilával. Ati sok év után hagyja nevelő egyesületét, és váltja a Fehérvári Titánok kék mezét, a Hokiklub Budapest piros mezére. Fehérváron a megtisztelő csapatkapitányi pozíciót is betöltötte a 2018/2019-es Erste Liga szezonban, vele készült interjúnkban kérdeztük a váltásról, és a … Újabb hátvéd igazolás a Hokiklub Budapestnél folytatása

Mathew Berry-LaMontagna a Hokiklub Budapestnél

Felnőtt férfi csapatunk már készül a második szezonjára az Erste ligában, és ennek fényében szeretnénk bemutatni első új játékos igazolásunkat Mathew Berry-Lamontagna-t. A kanadai ifjú izgatottan várja az új kalandot, ami vár rá a Hokiklub Budapest csapatánál. Meg kell említenünk, hogy a friss egyetemi diplomával rendelkező újoncunk, első profi szezonját a Hokiklub Budapestnél tölti, és … Mathew Berry-LaMontagna a Hokiklub Budapestnél folytatása

Posted in ERSTE, Hírek, Kiemelt | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

Erste játékosaink az Universiadén!

Csapatunk több játékosa is képviselhette a Magyar válogatottat a 2019-es Universiadén, velük készítettünk egy kis beszámolót, az ottani élményeikről. Résztvevő játékosok: Bernáth Milán, Gadácsi János, Lakatos Levente, Németh Árpád HKB: Mikor derült ki, hogy te is utazol az Universiadéra? Németh Árpád: A felkészülés során kezdett körvonalazódni az utazó keret, de a végleges keret egy nappal … Erste játékosaink az Universiadén! folytatása

Posted in ERSTE, Hírek, Kiemelt | Leave a comment

Vienna Capitals II-Hokiklub Budapest összefoglaló

A csapatunk pénteken lejátszotta az utolsó mérkőzését az Erste Ligában, ezzel befejezte első szezonját a magyar első osztályú bajnokságban. A fiúk szép munkát végeztek és az utolsó meccsükön még egy izgalmas mérkőzés is belefért. Sajnos a továbbjutás már elúszott, de a fiúk komolyan vették a mérkőzést, és egy 3-3-as döntetlent játszottak, majd a hosszabbítás során … Vienna Capitals II-Hokiklub Budapest összefoglaló folytatása

Vienna Capitals II-Hokiklub Budapest beharangozó

A csapat az utolsó Erste Liga mérkőzésére készül a szezonban, sajnos a rájátszás nem sikerült a fiúknak, így a pénteki Bécs elleni lesz a végső megmérettetése a csapatnak. Reméljük azért egy szép győzelemmel tudják majd zárni a szezont a fiúk. Vienna Capitals II-Hokiklub Budapest Dátum: 2019.02.22., péntek Helyszín: Bécs Kezdés: 17:50 Hajrá Hokiklub Budapest!

Posted in ERSTE, Hírek | Leave a comment

Hokiklub Budapest-Fehérvári Titánok összefoglaló

A csapat 3-5-ös vereséget szenvedett hazai pályán, így elszállt a továbbjutás esélye. Kemény ellenfél volt a Fehérvár, akik már az első harmadban átvették 1-4-re a vezetést, mi Vajda Zsolt góljával tudtunk szépíteni az eredményen. A második harmadban Godó Dániel góljával feljöttek a fiúk, majd Michal Satek góljával 3-4-re zárkóztunk így megtartva az esélyt a továbbjutásra, … Hokiklub Budapest-Fehérvári Titánok összefoglaló folytatása

Hokiklub Budapest-Fehérvári Titánok beharangozó

Elérkezett a csapat utolsó hazai mérkőzése a középszakasz során, még meg van a remény, hogy továbbjutunk a rájátszásba. A csapat az alsóház tabellavezetőjével a Fehérvári Titánokkal mérkőzik meg szerdán a Tüskecsarnokban. Szurkoljunk a fiúknak, hogy az első szezonjuk során be is juthassanak a rájátszásba. Hokiklub Budapest-Fehérvári Titánok Dátum: 2019.02.20., szerda Helyszín: Tüskecsarnok Jegyár: 500 Ft … Hokiklub Budapest-Fehérvári Titánok beharangozó folytatása

Schiller Vasas HC-Hokiklub Budapest összefoglaló

Sajnos a mérkőzés nem éppen úgy alakult, ahogy azt elképzeltük, a Vasas csapata 3-2-es győzelmet tudott aratni hazai pályán, így a csapat rájátszásba való továbbjutás esélyei nagyot estek. Az első harmadban a Vasas átvette a vezetést 1-0-val, ami a harmadik harmadik változatlanul maradt. Az utolsó játékrészben Csíki Zoltán góljával kiegyenlítettünk, de sajnos a Vasas játékosai … Schiller Vasas HC-Hokiklub Budapest összefoglaló folytatása

Schiller Vasas HC-Hokiklub Budapest beharangozó

A csapat továbbjutása kerül hangsúlyba a héten, hiszen még meg van a lehetőségünk arra, hogy bejussunk a rájátszásba, viszont ehhez minimum 2 meccset meg kell nyernünk, hogy a Bécs csapatát megelőzhessük. Izgalmas és fontos mérkőzés lesz a hétfői, ahol a nagy riválisunkkal az ifjú Vasas csapattal játszunk, ezek mindig ki-ki mérkőzésre sikerülnek, de reméljük most … Schiller Vasas HC-Hokiklub Budapest beharangozó folytatása